Зв'язатися з менеджером можливо за номером +380662109111

Fish market text логотип

phone +380662109111

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

Одеська обл, село Дофінівка

 

Даний інтернет магазин, де продається свіжоморожена риба оптом, представляє компанію «Тітаніус», яка, в свою чергу, є одним з офіційних імпортерів свіжомороженої риби (оселедець, скумбрія, сайра, окунь, ставрида, тріска, сайда та ін.).

Риба надходить до нас з відомих в певних колах заводів рибної промисловості, таких як рибозавод № 227 в Норвегії і «Pescados Ruben» в Іспанії. Місцеві рибалки виловлюють її в екологічно чистій зоні FAO 27 (що знаходиться в Атлантичному океані). Продукція сертифікована відповідно до міжнародного стандарту якості ISO 9001. Транспортування і зберігання відбувається в спеціалізованому транспорті та холодильних камерах. Доставка на територію України відбувається в мінімально можливі терміни з того моменту, як рибу виловили – тобто від 20 до 60 днів.

Продукція, яку ми пропонуємо, заготовлюється особливим способом відразу після улову. Спосіб називається шокова заморозка (іншими словами суха заморозка). Це єдиний і найкращий спосіб, для заготівлі риби і морепродуктів. Метод достатньо коштовний, але ми, на відміну від інших постачальників, намагаємось максимально оптимізувати доставку в Україну, щоб залишити для Вас прийнятні ціни.

Суха заготовка має такі переваги:

  • Замороження відбувається при температурі 35 градусів нижче нуля, протягом перших 3-4 годин після вилову, при цьому, не використовується ні лід, ні вода;
  • Такий спосіб дозволяє швидко зупинити всі процеси життєдіяльності і розпаду тканин в організмі риби. При цьому в цілості й схоронності залишається максимум клітин. До такого результату призводить утворення дрібних кристалів в клітинах і сусідніх просторах, що веде за собою збереження риби в первозданному стані;
  • Рибу не потрібно попередньо підготовлювати, після улову вона одразу ж потрапляє в морозильну камеру;
  • Якщо риба мала паразитів, то завдяки екстреному зниженню температури шкідник гине;
  • При використанні сухої заморозки тушка втрачає до 1% маси, тоді як при звичайній обробці і заморожуванні, втрати доходять до 15%;
  • Зберігається первісна поживність риби. При швидкому замерзанні риба не втрачає свої органолептичні властивості, тому смак і харчова цінність продовжує зберігатися на висоті;
  • Заготовлена таким чином риба дозволяє продовжити термін її придатності до двох років.

 На даний момент шокова заморозка, вона ж суха заморозка, дозволяє максимально довго зберігати природні якості риби, що дуже актуально як для постачальників, переробників і дистриб'юторів, так і для роздрібних покупців.

Наша мета - надати кожному жителю України можливість купити якісну свіжоморожену рибу, поставити сертифіковану продукцію в заклади громадського харчування, дитячі садки, школи, лікарні, санаторії, військові та інші організації.

Якщо вас цікавить риба свіжоморожена купити її можна в нашому магазині-складі в місті Києві або за допомогою телефонного режиму домовитись про доставку до вашого міста. Ми пропонуємо доставку по домовленості на всій території України (в тому числі Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон , Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей).

Якщо ви все ще в пошуку постачальника риби і шукаєте його на просторах інтернету за допомогою запитів «продам рибу оптом Україна» або «куплю заморожену рибу оптом», то рекомендуємо не витрачати час, а зв'язатися з нами по вказаному телефону. Ми гарантуємо якість продукції, що поставляється нами, докладемо усі зусилля, щоб підібрати максимально вигідні для Вас умови доставки і оплати замовлення.

Як представник постачальника, ми на всі сто відсотків відкриті до взаємовигідної співпраці з дистриб'юторами та переробниками.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form

Viber