Зв'язатися з менеджером можливо за номером +380662109111

Fish market text логотип

phone +380662109111

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

Одеська обл, село Дофінівка

Морепродукти

0 відгуків
від 135,00/кг *
0 відгуків
від 105,00/кг *
0 відгуків
від 175,00/кг *
0 відгуків
від 335,00/кг *
0 відгуків
від 115,00/кг *
0 відгуків
від 0,00/кг *
0 відгуків
від 132,00/кг *
0 відгуків
від 119,00/кг *

Кальмари, креветки, омари, лангусти, краби, мідії, морський гребінець, трепанги, кукумарія, морська капуста - морепродукти тваринного і рослинного походження. Дієтична цінність нерибних продуктів визначається особливостями їх хімічного складу. При малої жирності вони є багатим джерелом повноцінних білків і жирів, особливо йоду. Мінеральний склад морепродуктів представлений калієм, кальцієм, магнієм, фосфором, залізом, йодом. Морепродукти це будь-яка морська життя, яку люди вважають їжею, в тому числі риба і молюски. Молюски включають різні види молюсків (наприклад, двостулкові молюски, такі як їстівні морські молюски, устриці і мідії, і головоногі, такі як восьминоги і кальмари), ракоподібних (наприклад, креветки, краби і омари) і голкошкірих (наприклад, морські огірки і морські їжаки). Їстівні морські рослини, такі як деякі водорості і мікроводорості, широко вживаються в їжу в якості морських овочів у всьому світі, особливо в Азії.

Морепродукти є цінним джерелом поживних речовин, так потрібних людському організму. До даної категорії відносять всіх без винятку морських мешканців, м'ясо та інші частини яких придатні в їжу, а також водорості. У складі морепродуктів міститься велика кількість мінералів. Всі вони знаходяться в легкодоступній формі, так як і білки живих організмів, і вуглеводи водоростей відрізняються чудовою засвоюваність. У морепродуктах тваринного походження, крім усього цього, знаходиться і жир. Всі дари морів багаті вітамінами групи В, а також жиророзчинних А, D і K.

Користь , що хтось принесе морепродукти людському організму, велика. Мікрокомпоненти і вітаміни, що знаходяться в збалансованому стані, дозволяють любителям дарів моря: поліпшити і підтримати на належному рівні працездатність серцево-судинної системи; поліпшити стан шкірних покривів, волосся і нігтів; знизити рівень холестерину і зміцнити стінки судин; нормалізувати травлення.

Ми пропонуємо якісні морепродукти тільки сухий (шокової) заморозки, заморожені при температурі мінус 40 градусів.

Купити морепродукти оптом ви зможете в нашому інтернет-магазині. До кожного клієнта намагаємося знайти індивідуальний підхід, підібрати зручні умови покупки і доставки. До речі, оптовим покупцям доставка можлива по всій території України, партнерами Нова Пошта. За бажанням, можете забрати своє замовлення самостійно, з основного складу в місті Одеса, при цьому, особисто оцінити умови виробництва, зберігання свіжомороженої та готової продукції.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form

Viber