Fish market text логотип

Контактні телефони

kyivstar +380 97 970-08-59

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

02002, м. Київ, вул. Сагайдака, 114а, Холодильник №3

Скумбрія (свіжоморожена) - Риба оптом | Фотографія 1
Офіційний Імпорт!
Сертифікована Продукція!
від ₴42,00 за 1 кг
Деталі про Співпрацю, Ціни та Умови Поставки уточнюйте у менеджера!
Заготовлена Методом Шокової (сухої) заморозки!
Розмір/маса тушки 300-500 г
Країна походження Іспанія
Дата вилову та заморозки 01.12.2016
Характеристика тушки ціла, з головою та хвостом
Тара картонна коробка, риба знаходиться у щільному поліетиленовому мішку, 20 кг
Регіон вилову FAO 27, Атлантичний океан
Спосіб заморозки шокова (суха) заморозка
Строк реалізації (від дати вилову) 24 місяці
Де використовується/Харчова цінність

- скумбрію варять, тушкують, смажать, фарширують, запікають, солять, маринують, коптять. Відмінно підходить для консервування з рослинною олією або томатним соусом.

- м'ясо багате на вітаміни А, С, В6, В12, залізо, кальцій, магній. Вміст білків – до 24%, жири – до 18%.

Доставка вирішив купити свіжоморожену скумбрію оптом, ми доставимо товар в будь-який регіон України, у т.ч. в Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей

Скумбрія - це корисна та поживна риба, котру варто вживати протягом року. В наш час це можливо завдяки актуальним розробкам технологій заморозки. Ми пропонуємо Вам купити свіжоморожену скумбрію шокової заморозки оптом. Це чудова пропозиція, особливо якщо Ви є власником бізнесу з переробки морепродуктів чи просто дистриб’ютором.

В чому сутність шокової заморозки?

Шокова (суха) заморозка була розроблена в середині минулого століття, а її актуальність була обумовлена збереженням всіх корисних властивостей замороженої продукції та прекрасної транспортабельності після такої операції.

Ціна скумбрії, що заморожена в такий спосіб, може бути вищою, аніж у випадку застосування звичайної технології. Проте слід мати на увазі, що шокова заморозка дозволяє зберегти всі корисні властивості риби. Для цього можна обладнати промислове судно для вилову риби, що потребує більших енергетичних затрат для підтримання роботи обладнання. Незважаючи на це ми намагаємося продавати рибу для Вас за найвигіднішими цінами в Україні.

Користь від вживання скумбрії.

Вище ми вже зазначили, що скумбрія надзвичайно корисна, а її вартість – невисока, що породжує постійний попит серед гуртових (оптових) компаній та магазинів.

В ній містяться жирні кислоти, необхідні нашому організму для утворення нових клітин, в тому числі і Омега-3, що запобігає виникненню атеросклерозу, вітамін А (корисний для зору), риб’ячий жир, сірка, цинк та фосфор та безліч інших мікро- та макроелементів.

Всі зазначені компоненти необхідні для належного функціонування нервової та м’язової систем, нормалізації травлення, активації відновлення сполучних тканин.

Замовити великі партії високоякісної скумбрії Ви зможете в нас. Для цього можна скористатися онлайн-формою або зателефонувати на вказаних на сайті телефонні номери.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.60 [5 Голоси (ів)]
3.60 5 5

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form