Зв'язатися з менеджером можливо за номером +380662109111

Fish market text логотип

phone +380662109111

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

Одеська обл, село Дофінівка

 

 Способи, порядок і терміни доставки товарів вказані на сайті в розділі «Доставка та оплата». Порядок і умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-маркету в момент оформлення покупки.

 Самовивіз товару:

 Після формування заявки покупець може розрахуватися і отримати свій товар за адресою: Одеська обл, село Дофінівка, вул Курортна 2б в будні з 10 до 18:00 (за умови навяності товару в майстерні за попередньою домовленістю зі співробітником магазину).

 Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представнику з моменту отримання товару шляхом і підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (та/або доручення на придбання і доставку товару) на доставку.

 Доставка товару здійснюється власними силами співробітниками інтернет-маркету згідно з умовами доставки, або із залученням третіх осіб (перевізника).

 При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам, (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

 Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку та/або замовленні на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form

Viber