Зв'язатися з менеджером можливо за номером +380662109111

Fish market text логотип

phone +380662109111

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

Одеська обл, село Дофінівка

Червона риба

0 відгуків
від 2600,00/кг *
0 відгуків
від 335,00/кг *
0 відгуків
від 185,00/кг *
0 відгуків
від 40,00/кг *
0 відгуків
від 52,00/кг *
0 відгуків
від 95,00/кг *

В Україну завозять, в основному, лосось і форель: у 2020 році частка лосося склала 69% в загальній структурі імпорту, а форелі - 30%. У 2020 році Україна імпортувала 42,4 тисячі тонн червоної риби на загальну суму $ 160,8 млн, що на 31% перевищує аналогічний показник попереднього року.

Головними імпортерами риби для України є Норвегія (80 тисяч тонн на 205,4 млн доларів), Ісландія (60,7 тисячі тонн на 93,5 млн доларів), Естонія (39,6 тисячі тонн на 16,8 млн доларів), США (30,7 тисячі тонн на 67,6 млн доларів) і Канада (20,6 тисячі тонн на 39,4 млн доларів).

Близько 80-90% обсягу імпорту припадає на види риб, до яких Україна не має доступу, і добуваються виключно в морських економічних зонах інших держав. вийшла смачною, важливо початкове високу якість сировини. Завдяки тому, що магазин fish-market, є представництвом компанії постачальника свіжомороженої риби, ми гарантуємо якість свіжого продукту і того, що червона риба має всі необхідні сертифікати якості.

Види червоної риби

Якщо розглядати різновиди червоної риби по кулінарним ознаками, можна виділити три основні групи: осетрові, лососеві і лососеві білі. До осетровим відносять такі види червоної риби, що живуть у внутрішніх морях (Чорному, Азовському, Каспійському) і річках.

Представники другої групи (які називаються лососеві) мешкають в Білому і Балтійському морях, а також у Тихому океані. Список цих видів: лосось, горбуша, нерка, кета.

Сімейство лососевих

Велике сімейство риб з м'ясом червоного або оранжевого кольору, що мешкають в Тихому й Атлантичному океанах, а також у безлічі річок Європи, Азії та Північної Америки. Представники сімейства пристосовані жити в самих різних умовах навколишнього середовища. Примітно, що в Південній півкулі немає природних популяцій лососевих. Всі види мають промислове значення, цінується не тільки м'ясо, але і їх ікра, звана червоною. Завдяки цьому лососевих активно розводять на рибних фермах. Вирощування і випуск мальків проводиться регулярно. Незважаючи на те що вимирання лососевим не загрожує, для контролю популяції їх вилов час від часу обмежують в потрібному вам об'ємі, від ста кілограм. Червона риба - одна з найпопулярніших видів іхтіофауни в кулінарії. Завдяки унікальному поєднанню корисних властивостей і смачного м'яса вона входить до складу багатьох страв в кухнях різних народів світу. Майже всіх представників цієї групи розводять штучно, щоб уникнути їх повного знищення в дикій природі. Це особливо важливо для представників сімейства Осетрових, більшість з яких знаходиться на межі вимирання.

Ми намагаємося підходити до кожного замовника індивідуально, виходячи з розміру замовлення і способу доставки. Доставляємо по всій Україні партнерами Нова Пошта, можливий самовивіз з м.Одеса.

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form

Viber