Fish market text логотип

Контактні телефони

kyivstar +380 97 970-08-59

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

02002, м. Київ, вул. Сагайдака, 114а, Холодильник №3

Ставрида (свіжоморожена) - Риба оптом | Фотографія 1
Офіційний Імпорт!
Сертифікована Продукція!
від ₴40,00 за 1 кг
Деталі про Співпрацю, Ціни та Умови Поставки уточнюйте у менеджера!
Заготовлена Методом Шокової (сухої) заморозки!
Розмір/маса тушки 14 см «плюс»
Країна походження Іспанія
Дата вилову та заморозки 07.08.2016
Характеристика тушки ціла, з головою та хвостом
Тара картонна коробка, риба знаходиться у щільному поліетиленовому мішку, 14 кг
Регіон вилову FAO 27, Атлантичний океан
Спосіб заморозки шокова (суха) заморозка
Строк реалізації (від дати вилову) 24 місяці
Де використовується/Харчова цінність

- ставриду тушкують, смажать, запікають, солять, коптять. Відмінно підходить для консервування з рослинною олією або томатним соусом;

- м'ясо ставриди є багатим джерелом на вітаміни B1, B2, B6, B9, A, C, E, PP. Містить жирну кислоту Омега-3, білок – до 20%, жири – от 2 до 5%, кальцій, магній, натрій, калій, фосфор, хлор, сіру, залізо, цинк, йод, молібден, кобальт, нікель.

Доставка вирішив купити свіжоморожену ставриду оптом, ми доставимо товар в будь-який регіон України, у т.ч. в Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей

Свіжоморожена ставрида – актуальний продукт на харчовому ринку, що обумовлено виключними якостями цієї риби. Ми зі свого боку готові сприяти великим мережам магазинів, дистриб’юторам та постачальникам у придбанні якісної замороженої продукції за вигідними цінами. Чому варто співпрацювати саме з нами?

Ми скоротили кількість посередників між Вами та виробником за рахунок доставки риби безпосередньо з місця вилову;

Все, що ми пропонуємо, відповідає загальноприйнятим світовим стандартам якості, у т.ч. ISO 9001, про що свідчать відповідні сертифікати;

  • Ми зберігаємо та перевозимо рибу лише за допомогою сучасного та сертифікованого обладнання;
  • Вилов сировини відбувається лише в регіонах вилову (FAO 27, Атлантичний океан), екологічність котрих підтверджена контролюючими інстанціями;
  • Ми постачаємо рибу для Вас лише за 20-60 діб, що є рекордно стислим терміном;
  • Продаж риби за гуртовими (оптовими) цінами доступний лише для дистриб’юторів та переробників.
  • Таким чином, якщо Ви власник мережі магазинів, постачальник, переробник, то тоді є сенс закуповувати свіжоморожену ставриду саме в нас.

Варто зупинитися на способі заморожування рибної продукції. Пропонована для продажу риба шокової (сухої) заморозки повністю зберігає свої корисні властивості після переходу в охолоджений стан. Як це відбувається, і чому риба зберігає корисні властивості?

  • Заморозка відбувається безпосередньо на місці вилову, тобто свіжість не втрачається під час зберігання на промисловому судні напередодні вивантаження на берег.
  • Рибу заморожують в стислі терміни, доки вона не втратила свої природні якості;
  • При заморозці застосовується шокова технологія, суть котрої полягає в нагнітанні охолодженого до -35°С повітря на рибу. Рідина в тілі рибини кристалізується без руйнування клітин та молекул, що дозволяє зберегти всі корисні властивості;
  • Застосування методу сухої заморозки сприяє легкості транспортування та запобіганню механічним пошкодженням;
  • Під час обробки не використовуються високі температури та хімікати, а вплив холодного повітря вбиває всю шкідливу мікрофлору та паразитів.

Користь ставриди.

Ставрида надзвичайно популярна серед роздрібних покупців через унікальні властивості, зокрема вітамінний склад: висока концентрація вітамінів РР, групи В, а також Н, С, Е.

Ставрида містить безліч мікро- та макроелементів, в невеликих кількостях потрібних людському організму: залізо, кобальт, хром, нікель, магній, фосфор, марганець, сіра, йод, цинк, фтор тощо.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоси (ів)]
5.00 5 3

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form