Fish market text логотип

Контактні телефони

kyivstar +380 97 970-08-59

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

02002, м. Київ, вул. Сагайдака, 114а, Холодильник №3

Сайра Атлантична (свіжоморожена) - Риба оптом | Фотографія 1
Офіційний Імпорт!
Сертифікована Продукція!
від ₴46,00 за 1 кг
Деталі про Співпрацю, Ціни та Умови Поставки уточнюйте у менеджера!
Заготовлена Методом Шокової (сухої) заморозки!
Розмір/маса тушки 1 (за міжнародною класифікацією)
Країна походження Іспанія
Дата вилову та заморозки 12.08.2016
Характеристика тушки ціла, з головою та хвостом
Тара картонна коробка, риба знаходиться у щільному поліетиленовому мішку, 13 кг
Регіон вилову FAO 27, Атлантичний океан
Спосіб заморозки шокова (суха) заморозка
Строк реалізації (від дати вилову) 24 місяці
Де використовується/Харчова цінність

- сайру застосовують у приготуванні перших страв, салатів з овочами, запікають, тушкують, смажать, солять. Відмінно підходить для консервування;

- м'ясо сайри містить вітаміни А, С, D, B6, B12, залізо, кальцій, магній, фосфор, натрій, легкозасвоювані білки та мінерали. Харчова цінність: білки – до 20%, жири – до 1%;

- вживання в їжу сайри покращує роботу кишечника та шлунку, мозку, серця та судин за рахунок наявності в сайрі природних антиоксидантів та поліненасичених жирних кислот.

Доставка вирішив купити свіжоморожену сайру оптом, ми доставимо товар в будь-який регіон України, у т.ч. в Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей

Купити свіжоморожену сайру Ви зможете на нашому сайті. Ми пропонуємо нашим партнерам ідеальні умови придбання риби оптом. Чому наші послуги можуть зацікавити Вас?

  • Прямі поставки з місць вилову – між Вами та продукцією мінімальна кількість посередників;
  • Всі продукти, що ми поставляємо, відповідають міжнародним сертифікатам якості ISO 9001;
  • Вилов відбувається лише в екологічно чистих водах – регіон вилову FAO 27 (Атлантичний океан);
  • Максимальний термін ввозу риби в Україну з моменту вилову складає 60 діб, а мінімальний – 20;
  • Для зберігання та транспортування риби в нас є необхідне для цього сучасне та сертифіковане обладнання.
  • Оскільки якість продукції на найвищому рівні, скористатися пропозицією Ви можете задля забезпечення державних та комунальних закладів продуктами харчування, а також їдалень, ресторанів.

В чому сутність шокової заморозки?

Ми пропонуємо Вам рибу шокової (сухої) заморозки. Це відносно новітня технологія, котра дозволяє зберігати практично повністю корисні властивості риби, оскільки заморожування відбувається в перші кілька годин після вилову. Метод полягає в тому, що рибу обдувають холодним повітрям температурою -35°С. Завдяки швидкому переходу з рідкого в твердий стан тканин риби структура клітин та молекул, з яких вони складаються, лишається незмінною, відповідно – властивості продукції не зазнають змін.

Окрім цього, цей метод дозволяє швидко знищити всю присутню патогенну мікрофлору в рибі та на її поверхні, адже за таких від’ємних температурних показників розмножуватись жоден мікроорганізм не спроможний.

Шокова заморозка дозволяє подовжити зберігання риби до 24 місяців, проте ми дотримуємося власних принципів і поставляємо продукцію протягом 20-60 діб від моменту вилову.

Користь від вживання сайри

Вживання сайри надзвичайно корисне. Саме тому так важливо постачати її в незмінному вигляді. Вона містить багато вітамінів, зокрема РР («запобігання пелагри», вітамін, без якого перебіг окисно-відновних реакцій в організмі неможливий), вітаміни групи В (відповідальні за поділ та ріст клітин), насичені жирні кислоти (захист від атеросклерозу та сприяння у відновленні кліткових мембран).

Крім цього, в сайрі багато мікроелементів, зокрема, фосфору, заліза, цинку, міді, кальцію, калію тощо. Всі ці елементи в невеликій кількості сприяють підтриманню належного гомеостазу в організмі людини.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоси (ів)]
5.00 5 3

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form