Fish market text логотип

Контактні телефони

kyivstar +380 97 970-08-59

gmail ua.fish.market@gmail.com

Адреса для самовивозу

02002, м. Київ, вул. Сагайдака, 114а, Холодильник №3

Сайда (свіжоморожена) - Риба оптом | Фотографія 1
Офіційний Імпорт!
Сертифікована Продукція!
від ₴49,00 за 1 кг
Деталі про Співпрацю, Ціни та Умови Поставки уточнюйте у менеджера!
Заготовлена Методом Шокової (сухої) заморозки!
Розмір/маса тушки 900 г «мінус»
Країна походження Норвегія
Дата вилову та заморозки серпень 2016
Характеристика тушки без голови, випотрошена
Тара картонна коробка, риба знаходиться у щільному поліетиленовому мішку, 20 кг
Регіон вилову FAO 27, Атлантичний океан
Спосіб заморозки шокова (суха) заморозка
Строк реалізації (від дати вилову) 24 місяці
Де використовується/Харчова цінність

- сайду варять, тушкують, смажать, фарширують, запікають, солять, маринують, коптять. Відмінно підходить для консервування.

- м'ясо сайди багате на вітаміни А, B1, B2, B5, B6, B9, D, E, PP, калій, кальцій, магній, натрій, сіру, фосфор, хлор, залізо, йод, кобальт, марганець, молібден, нікель, фтор, хром та цинк. Харчова цінність: білки – до 20%, жири – до 1%.

Доставка вирішив купити свіжоморожену сайду оптом, ми доставимо товар в будь-який регіон України, у т.ч. в Київ, Житомир, Чернігів, Суми, Харків, Полтаву, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький, Херсон, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей

Придбання оптом рибної продукції – нормальна практика, що може зацікавити широке коло дистриб’юторів та переробників. Зокрема, це можуть бути власники супермаркетів, ресторанів, кафе, їдалень, а також особи, що представляють державні та комунальні заклади – школи, ВНЗ, коледжі, інтернати тощо.

При обранні відповідного постачальника важливим критерієм стає ціна та якість продукції. Ми зробили все можливе, щоб вона стала максимально вигідною для Вас, суворо контролюючи при цьому якість продукції.

  • Вся продукція має відповідні сертифікати, що підтверджують найвищу якість та відповідність світовим стандартам, у т.ч. ISO 9001;
  • Вилов сировини відбувається лише на очищених та незабруднених ділянках моря;
  • Доставка та зберігання продукції здійснюється за допомогою сучасного та сертифікованого обладнання;
  • Ми отримуємо рибу і доставляємо її Вам практично відразу після вилову. Найдовший часовий проміжок між виловом та надходженням партії до Вас складає 60 діб;
  • Ми пропонуємо рибу лише шокової (сухої) заморозки;
  • Наша риба надходить безпосередньо з місця вилову, тому Ви не переплачуєте посередникам.

Купити свіжоморожену сайду за вигідною ціною Ви можете безпосередньо на цій сторінці, попередньо обговоривши з нашим менеджером усі деталі співпраці.

Чому шокова заморозка краща?

Свіжоморожена сайда може до 2-х років зберігати свої корисні властивості, а це можливо лише за умови використання шокової заморозки. Що це означає? Такий метод передбачає заморожування продукції безпосередньо після вилову. Рибу обдувають холодним повітрям температурою до -35°С.

Поступовий перехід від рідкого стану тканин до твердого дозволяє клітинам не руйнуватися, а молекулам – не утворювати гранули. Тому їх властивості повністю зберігаються, а білки, жири та вуглеводи мають структуру ідентичну до моменту заморозки.

Сайда містить безліч вітамінів, зокрема A, E, K, C, H, PP, групи В. В рибі в надлишку є жирні кислоти Омега-3 та Омега-6, котрі допомагають людському організму усунути атеросклеротичні бляшки та будувати нові клітини.

Надзвичайно цікавим є хімічний склад риби. В ній багато фтору, фосфору, цинку, міді, селену, марганцю, заліза тощо. Деякі з хімічних елементів рідкісні, тому їх потрапляння до організму можливе лише при вживанні специфічних продуктів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоси (ів)]
5.00 5 4

Залишити коментар

Коментар

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)

Call POPup form